Karosszérialakatos

Csatlakozz hozzánk Karosszérialakatos munkakörbe!

Feladatok

- Az autóbusz karosszéria elemeinek le- és felszerelése

- Az autóbusz hibás karosszéria elemeinek javítása, cseréje

- Az autóbusz ülések javítása, cseréje

- Kapaszkodók, padló ellenőrzése és ezek szükség szerinti javítása

- Fényszórók, lámpák cseréje

- Az utasajtó egyes rendszereinek átvizsgálása, szerelése

- Hegesztéssel történő rögzítések elvégzése

- Az eszközök, szerszámok karbantartásával, tisztántartásával összefüggő feladatok elvégzése

Elvárások

- Karosszéria lakatos végzettség

- Tanulási, fejlődési hajlandóság

- 2 műszakos munkarend (nappali és éjszakai műszak) vállalása

Előnyök

- Legalább 1-2 éves karosszéria lakatos tapasztalat

- Tűzvédelmi szakvizsga

- B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk

- Határozatlan idejű szerződés

- Stabil munkahely válságtűrő gazdasági ágazatban

- Versenyképes fizetés és juttatások (pl. cafeteria, bejárás támogatása, teljesítmény alapú bónusz)

- Korszerű és csúcskategóriás autóbuszokon történő munkavégzés

- Szakmai fejlődés támogatása

Munkavégzés helye

1119 Budapest, Andor u. 27-31.

Jelentkezésed során kérjük, küldd el nekünk magyar nyelvű, szakmai önéletrajzod a felvetel@arrivabus.hu e-mail címre.